Martwa 33-latka znaleziona przy szpitalu w Bogatyni. Czy doszło do zaniedbań personelu? Sprawę bada prokuratura![PILNE]

fot. zinfo.pl

Zwłoki 33-letniej kobiety znaleziono w poniedziałek na przyszpitalnym parkingu w Bogatyni (pow. zgorzelecki). Ciało znajdowało się w jednym z aut pozostawionych przed tamtejszym Szpitalem Gminnym.

Dziś (29.03) rano do makabrycznego odkrycia doszło na przyszpitalnym parkingu. W jednym z zaparkowanych pojazdów na parkingu pod szpitalem znaleziono martwą kobietę.

Ciało 33-letniej kobiety znajdowało się w samochodzie zaparkowanym przed Szpitalem Gminnym w Bogatyni. Zmarła kobieta była najprawdopodobniej mieszkanką Bogatyni. Policja na razie nie ujawnia szczegółów jej śmierci dla dobra śledztwa. Ma je potwierdzić sekcja zwłok, która odbędzie się w najbliższych godzinach. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w śmierci kobiety.

Na tę chwilę mogę jedynie powiedzieć, że policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia – powiedziała w rozmowie z lokalnym portalem podkom. Agnieszka Goguł z KPP w Zgorzelcu.

Po przeprowadzeniu odpowiednich czynności przez funkcjonariuszy policji sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu, która ma przeprowadzić szczegółowe śledztwo.

Internauci, którzy znali denatkę donoszą na lokalnym forum, że niedawno przeszła zawał serca, a do miejscowego szpitala wybrała się z powodu złego samopoczucia i uczucia kłucia w klatce piersiowej. Nie wiadomo, czy kobieta została przyjęta w szpitalu, czy została z niego odesłana. Ma to wyjaśnić prokurator.

Redakcja Zgorzelec112.pl składa najszczersze kondolencje rodzinie oraz bliskim zmarłej. Prosimy o zachowanie szacunku oraz kultury wypowiedzi w komentarzach. 

REKLAMA

Źródło: fakt.plPodziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!