Bogatynia: Kolejny sukces policjantów. Włamywacz i paser zatrzymani

fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o włamanie do jednego z garaży na terenie miasta. Mężczyzna pokonując zabezpieczenia drzwi wszedł do środka i ukradł motorower, narzędzia oraz sprzęt wędkarski. W toku dalszych czynności w tej sprawie policjanci zatrzymali również 36-latka u którego znaleźli skradziony motorower. Obaj usłyszeli już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwo 23-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a 36-latkowi do lat 5.

Policjanci z bogatyńskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o włamaniu do garażu na terenie miasta Bogatynia skąd skradziono motorower, narzędzia oraz sprzęt wędkarski. Pokrzywdzony wartość skradzionego mienia wycenił na kwotę ponad 3,5 tys. zł.

W wyniku podjętych działań, kilkanaście minut po zdarzeniu funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o udział w tym przestępstwie. Mężczyzna w pojeździe którym się poruszał posiadał skradzione narzędzia oraz sprzęt wędkarski. Trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał już zarzuty, nie tylko za kradzież z włamaniem, ale również za kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu.

Dalsze czynności w tej sprawie pozwoliły na odzyskanie skradzionego motoroweru, który znajdował się w garażu 36-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut paserki pojazdu.

Teraz za popełnione przestępstwo 23-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a 36-latkowi do lat 5.

podkom. Agnieszka Goguł

Źródło: KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!