Mieli przy sobie narkotyki. Dwóch 22 latków zatrzymanych

fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniąc służbę na terenie miejscowości Sieniawka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. 22-latek miał woreczek z marihuaną, a jego kolega woreczek z metamfetaminą. Dodatkowo w pomieszczeniach zajmowanych przez jednego z mężczyzn policjanci zabezpieczyli dwa krzewy konopi oraz woreczek ze proszkowaną ekstazą. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy podczas służby na terenie miejscowości Sieniawka podjęli interwencję wobec dwóch 22-latków. Jak się okazało obaj mężczyźni mieli przy sobie narkotyki. Jeden z nich woreczek foliowy z marihuaną, drugi z metamfetaminą. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do bogatyńskiego komisariatu.

W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych u jednego z zatrzymanych mundurowi zabezpieczyli dwa krzewy konopi oraz woreczek foliowy z rozkruszoną tabletką ekstazy.

22-latkowie usłyszeli już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!