Policjanci z grupy „Nysa” odzyskali skradziony samochód i zatrzymali dwie osoby mające związek z jego kradzieżą

fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” odzyskali skradzionego z terenu jednej z posesji w Zgorzelcu volkswagena. W toku podjętych czynności policjanci zatrzymali 32-latkę oraz 22-latka podejrzewanych o związek z tym przestępstwem. Oboje usłyszeli zarzuty. Mężczyzna za uszkodzenie bramy na posesję, kobieta za włamanie do pojazdu i jego kradzież oraz próbę włamania do jednej z drogerii na terenie miasta. Teraz 32-latce grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a 22-latkowi do lat 5.

Policjanci z grupy „Nysa” Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy na jednym z osiedlowych parkingów ujawnili pojazd marki VW Passat, który został skradziony z posesji w Zgorzelcu. W wyniku pracy operacyjnej i procesowej funkcjonariusze zatrzymali 32-letnią kobietę podejrzewaną o jego kradzież oraz 22-latka podejrzewanego o udział w tym przestępstwie. Oboje trafili do zgorzeleckiej komendy.

Na podstawie zebranych dowodów kobieta usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem pojazdu. Dodatkowo policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego przedstawili zatrzymanej zarzut usiłowania włamania do jednej z drogerii na terenie Zgorzelca. Teraz 32-latce grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna przyznał się do zarzutu uszkodzenia bramy wjazdowej na posesję z której skradziono volkswagena. Za zniszczenie cudzego mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!