Popełnia samobójstwo rozszerzone, nie żyje dwójka małych dzieci, apel najstarszej z córek kobiety trafił do sieci [VIDEO]

Z informacji, do których dotarła nasza redakcja wynika, że kobieta już wcześniej groziła rodzinie śmiercią. Po sieci krąży film jej starszej córki, która nie brała udziału w wypadku. 

„Z niezwykle ciężkim sercem muszę powiedzieć, że ofiary tragicznego wypadku, który wydarzył się między Frýdlantem a Liberecem, były moja matka i dwiema młodszymi siostrami, które miały zaledwie sześć i cztery lata”

– opowiada na nagraniu siostra tragicznie zmarłych dziewczynek.

Dodatkowo dziewczyna na filmie informuje, że matka była chora psychicznie a służby wielokrotnie były powiadamiane o planowanym przez nią incydencie, niestety według niej kulejąca administracja i opieka społeczna nie zdołały powstrzymać jej matki przed popełnieniem samobójstwa rozszerzonego.

„Spór prowadziliśmy od 11 miesięcy i nigdy nie spotkałam się z takim oporem i bezczynnością władz. Mam na myśli, że system opieki społecznej w Czechach nie jest w stanie obiektywnie zająć się i odpowiednio interweniować w tak trudnych przypadkach”

– dodaje dziewczyna

„Matka zwróciła się przeciwko dwóm starszym dzieciom, mnie i siostrze, wybrała na oślep, tak by skrzywdzić ojca. W zeszły piątek zadecydowano o umieszczeniu dzieci z ojcem, zrobiła to na złość ojcu po tej decyzji”

O tym tragicznym zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Całe nagranie umieszczone w sieci przez dziewczynę: 

Wypadek zarejestrowany przez jednego ze świadków.

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!