Posiadał przy sobie narkotyki oraz kierował pod ich wpływem [FOTO]

fot. KPP Zgorzelec

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki renault podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierował pojazdem będąc pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze przy mężczyźnie oraz w zajmowanych przez niego pomieszczeniach mieszkalnych i garażowych zabezpieczyli łącznie ponad 224 działki handlowe matamfetaminy, 2 tabletki ekstazy oraz kilka działek marihuany. Dodatkowo policjanci na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z grupy SPEED Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy podczas patrolu miasta zauważyli pojazd marki renault, który nie miał włączonych świateł mijania. Za kierownicą samochodu siedział mężczyzna, który podejrzewany był o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Jak się okazało prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków oraz posiadał przy sobie woreczek foliowy z krystaliczną substancją.

35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego został zatrzymany i przewieziony do zgorzeleckiej komendy. Policjanci w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i garażowych zabezpieczyli u zatrzymanego łącznie ponad 224 działki handlowe matamfetaminy, 2 tabletki ekstazy, kilka działek marihuany, wagę elektroniczną oraz substancje wykorzystywane do zwiększania objętości narkotyków.

Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzny pieniądze na poczet przyszłych kar i grzywien.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za pełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło/Fot. KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!