Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez zgorzeleckich policjantów

fot. KPP Zgorzelec

Zgorzeleccy policjanci zajmujący się poszukiwaniami osób, zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, za którym został wydany list gończy. Dodatkowo mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia oraz za kradzież rozbójniczą w wymiarze ponad 1 roku i 3 miesięcy. Zatrzymany trafił już do aresztu.

Policjanci ze zgorzeleckiej komendy zajmujący się poszukiwaniami osób, w wyniku działań operacyjnych zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 41-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego
poszukiwany był na podstawie listu gończego celem tymczasowego aresztowania za groźby karalne oraz naruszenie nietykalności cielesnej oraz kradzieże. Dodatkowo mężczyzna ma zasądzona karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 3 miesięcy za kradzież rozbójniczą.

41-latek trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

Źródło/Fot. KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

One thought on “Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez zgorzeleckich policjantów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!