Poszukiwany z marihuaną i kradzionymi motocyklami zatrzymany

fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji Wydziału w Jeleniej Górze Zarządu we Wrocławiu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 7 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo w pomieszczeniach zajmowanych przez poszukiwanego policjanci zabezpieczyli dwa motocykle pochodzące z kradzieży oraz woreczek z marihuaną oraz pieniądze. Zatrzymany trafił już do aresztu, gdzie będzie odbywał zasądzony wyrok.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji Wydziału w Jeleniej Górze Zarządu we Wrocławiu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 34-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ma do odbycia 7 miesięcy więzienia za wcześniejsze przestępstwa.

Dodatkowo w pomieszczeniach zajmowanych przez 34-latka policjanci zabezpieczyli dwa motocykle pochodzące z kradzieży oraz woreczek foliowy z suszem roślinnym. Jak się okazało po przeprowadzonych badaniach była to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze na poczet przyszłych kar i grzywien.

Poszukiwany mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Przypominamy, że za kradzież cudzego mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a gdy sprawca dokonuje włamania celem zaboru rzeczy grozi mu kara do lat 10.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość do lat 10.

Źródło: KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!