Próbowali obciąć psu głowę, monitoring zarejestrował zdarzenie, motywem zemsta? [AKTUALIZACJA]

O brutalnym pobiciu psa pisaliśmy wcześniej tutaj.

Dwa dni po ataku na bezbronne zwierzę wiadomo już, kto dokonał tego bestialskiego czynu. Z pomocą przyszedł przemysłowy monitoring. Sprawców było dwóch i są obecnie poszukiwani przez policję, niestety jak wynika z obecnego dochodzenia prawdopodobnie są już za granicą kraju. Mężczyźni uderzali zwierzę siekierą oraz sztachetą.

Dziennikarze redakcji Zgorzelec112.pl dowiedzieli się nieoficjalnie, że motywem brutalnego pobicia miała być zemsta za wcześniejszy atak owczarka na psa, którego właścicielem jest jeden z oprawców.

Jak na ironie mężczyzna na samochodzie posiada naklejkę „Nie krzywdź zwierząt”.

Skatowany owczarek niemiecki obecnie przebywa pod stałą obserwacją lekarzy weterynarii. Niestety występują podejrzenia co do większej ilości połamanych kości na jego ciele. Łapa, w którą prawdopodobnie trafiła siekiera jest mocno opuchnięta i wymaga częstych wizyt kontrolnych oraz zmiany opatrunków.

Całe szczęście pies trafił również na ludzi o dobrym sercu, którzy natychmiast podjęli się jego ratowania i poinformowali odpowiednie służby.

Na naszą skrzynkę otrzymaliśmy również zdjęcia z dnia ataku na zwierzę. Zamieszczamy je poniżej, jednak ostrzegamy osoby o słabych nerwach.


Sprawę będziemy monitorować.

Podziel się informacją ze znajomymi!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

7 thoughts on “Próbowali obciąć psu głowę, monitoring zarejestrował zdarzenie, motywem zemsta? [AKTUALIZACJA]

 1. Ja wierze w slow karma wraca. Mam nadzieje ze za ta granica. Trafia na kogos kto im te mordy tak samo obije jak oni tej psince krzywde zrobili. Ale ze 100krotnosc

 2. prawo jest calkiem do dupy Powinno byc tak samo karane jak atak na czlowieka bo taki element jest zdolny do wszystkiego

 3. Dlaczego nie ma mozliwości ukarania takich zwyrodnialców , przeciez jest rodzina! narzucic kary dojsc do debili !

 4. …niech się nauczą że psa na spacer wyprowadza się na smyczy ( mam na myśli tych co to zrobili).
  Nie raz ich mijałam i widziałam jak pies biega gdzie chce. Państwo L. miłośnicy psów bez mózgów …. Mam nadzieję że spotka ich odpowiednia kara elokwentna do tego czynu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!