Rzucał kotem o asfalt i znaki drogowe. Policja zatrzymała sprawcę

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zabił ze szczególnym okrucieństwem kota.

fot. archiwum

Do zdarzenia doszło w sobotę w Jeleniej Górze. Podejrzany rzucał zwierzęciem o asfalt oraz uderzał nim w znaki drogowe, a następnie martwego kota wyrzucił do stawu.

Na miejscu funkcjonariusze zastali świadków zdarzenia, którzy poinformowali, że mężczyzna, który zabił kota najpierw uderzał nim o asfalt i znaki drogowe, a na następnie martwe zwierzę wyrzucił do stawu. Opisali oni również mężczyznę, podejrzewanego o popełnienie tego czynu.

Policjanci kilka ulic dalej zatrzymali opisywanego mężczyznę. Okazał się nim 35-letni jeleniogórzanin.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za zabicie zwierzęcia za szczególnym okrucieństwem za co grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności

podinspektor Edyta Bagrowska, KMP Jel. Góra

To nie pierwsza taka sytuacja w regionie

Jakiś czas temu w czerwcu na ogródkach działkowych w miejscowości Zawidów, właścicielka jednego z ogrodów, która dokarmiała małe koty zobaczyła jak bestialsko zostały one potraktowane. Ktoś przyszedł i wrzucił je do ogrodowego basenu

Z informacji, jakie otrzymaliśmy wynika, że już wcześniej sąsiadki z działki obok wyrzucały jedzenie zostawione dla zwierzaków czy kręciły się po działce kobiety bez jej wiedzy i zgody.

Niestety w dalszym ciągu nie jest dla nas zrozumiałe, jak można tak potraktować zwierzę!

ZOBACZ: Dokarmiała koty, ktoś przyszedł i wrzucił je do basenu

Źródło:

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!