Śmiertelne potrącenie na DK30

Tragiczny wypadek ze skutkiem śmiertelnym na DK30 pomiędzy nową stacją paliw citronex, a wjazdem na A4. Nie żyje 47-letni mężczyna potrącony przez samochód.

fot. podglądowe / archiwum z112.pl

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19:00. Około godziny 20:00 informowaliśmy wstępnie na naszym facebooku o śmiertelnym wypadku na DK30 pomiędzy nową stacją paliw Citronex, a zjazdem na A4 w kierunku Wrocław. Czytelnicy również informowali, że chwilę przed tragedią widzieli przejeżdżając tamtędy pieszego prawdopodobnie pijanego idącego przez most nad autostradą w kierunku Zgorzelca. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rzecznikiem prasowym KPP w Zgorzelcu i poprosiliśmy o komentarz. 

Ze wstępnych ustaleń policji 31-letni kierowca samochodu marki „Volkswagen” potrącił przechodzącego przez jezdnie 47-letniego mężczyznę. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu. Policjanci i technik kryminalistyki pracowali pod nadzorem prokuratora. Teraz w ramach postępowania będą prowadzone okoliczności wyjaśniające. Mężczyzna kierujący pojazdem był trzeźwy, natomiast pieszy przechodził przez jezdnie w niedozwolonym miejscu.

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!