Śmiertelny wypadek w Czerwonej Wodzie [WIDEO]

Wczoraj w miejscowości Czerwona Woda doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

fot. KPP Zgorzelec

Jak wynika z ustaleń 87-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem marki fiat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo poruszającego się pojazdu ciężarowego, kierowanego przez 35-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kierujący fiatem zmarł w szpitalu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Dochodzeniowo-Śledczego w tym technik kryminalistyki.

Wczoraj przed godz. 12:00 dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Czerwona Woda w gminie Węgliniec.

Pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci ustalili, że 87-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem marki fiat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo poruszającego się pojazdu ciężarowego, kierowanego przez 35-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Kierujący fiatem został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Jednocześnie policja apeluje o zachowanie ostrożności i czujności na drodze ze względu na panujące ciężkie warunki i zmieniającą się aurę atmosferyczną na zewnątrz. 

fot. KPP Zgorzelec

Nagranie z miejsca zdarzenia:

Źródło: KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!