Trzy samobójcze śmierci czy nieszczęśliwy zbieg okoliczności? Jeden wspólny wątek. [REGION]

Wczoraj 09.12 cały region obiegła smutna wiadomość. Zaginiona 17-latka z Rębiszowa została znaleziona martwa 100 metrów od swojego rodzinnego domu. Ciało, które odnaleźli ratownicy leżało twarzą w dół w małym strumyku. Obok znaleziono pustą butelkę po alkoholu, śledczy sugerują, że mógł to być nieszczęśliwy wypadek, jednak samobójstwo nie zostało jeszcze wykluczone a ostateczną przyczynę śmierci poznamy po sekcji zwłok. Dotarliśmy do wspólnego wątku, który łączył wszystkie trzy zgony. Dziewczyna była uczennicą szkoły w Lubomierzu, to właśnie tam miała udać się w niedzielę kiedy zaginęła. 

Kwiecień 2019

W kwietniu tego roku w Jeleniej Górze około godziny 23.00 pod kołami pociągu InterCity znalazła się młoda kobieta, która leżała na torach. Niestety obrażenia, jakie odniosła sprawiły, że zmarła na miejscu. 

Maszynista nie miał szans wyhamować składu pociągu. Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo – śledcza pod nadzorem prokuratora, której celem było dokładne wyjaśnienie przyczyn tej tragedii. Nieoficjalnie mówi się, że było to samobójstwo. Dziewczyna była uczennicą szkoły w Lubomierzu.

Maj 2019

Miesiąc później, w maju 17-latka z Bogatyni wyszła na spacer z psami. Rodzina dziewczyny zgłosiła jej zaginięcie, w akcję poszukiwawczą zaangażowano dostępne siły i środki z terenu Bogatyni oraz Zgorzelca. 

Ratownicy z sekcji poszukiwawczo-ratowniczej OSP Bogatynia w wyznaczonym sektorze ujawnili ciało nastolatki. Dziewczyna popełniła samobójstwo, przy ciele znaleziono również butelkę po alkoholu. Nastolatka jak pozostałe dwie dziewczyny również była uczennicą szkoły w Lubomierzu.

Czy to normalne, by w przeciągu roku w jednej szkole doszło do śmierci aż trzech młodych dziewczyn? Czy ktoś przyczynił się do ich śmierci?

Jak anonimowo poinformowali nas w rozmowie uczniowie szkoły, dwie 17-latki były blisko ze sobą związane, przyjaźniły się i dobrze się znały.

Do sprawy powrócimy.Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
error: Treści są chronione prawami autorskimi!