Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego na obwodnicy w Zgorzelcu [AKTUALIZACJA] [FOTO/VIDEO]

fot. zgorzelec112.pl

[AKTUALIZACJA  08.11]

Jak wynika z  ustaleń policji 57-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego przechodząc przez DW 352 (obwodnica) wszedł pod prawidłowo jadący pojazd marki Audi, kierowany przez 19-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Pomimo natychmiastowej reanimacji nie udało się uratować mężczyzny. 

[TEKST PIERWOTNY 07.11]
Około godziny 21:00 doszło do potrącenia człowieka na obwodnicy w Zgorzelcu, obecnie cała obwodnica jest wyłączona z ruchu, policja wyznacza objazd. Utrudnienia mogą potrwać nawet do późnych godzin nocnych. 

Na miejscu pracują służby Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.  Stan osoby poszkodowanej nie jest znany, o szczegółach poinformujemy wkrótce. 

fot. Mateusz Pilipionek / Zgorzelec112.pl
video: Mateusz Pilipionek / Zgorzelec112.pl

Zaatakował sąsiada mieczem samurajskim – grozi mu dożywocie [TVN24: Zgorzelec]

fot. poglądowe

Jak donosi stacja TVN24 sąsiedzki konflikt miał swoje apogeum na początku lipca 2018 roku. Jak poinformowała prokuratura, Mariusz D. przyszedł na posesję sąsiada. Najpierw groził sąsiadowi śmiercią, później uderzył go pięścią w twarz. Następnie wybiegł z posesji. Wrócił po chwili z repliką miecza samurajskiego w rękach. Zadał nim cios, następnie kopnął żonę zaatakowanego sąsiada.

Zaatakowany mężczyzna próbował bronić się przed ciosami własnymi rękami, poskutkowało to obrażeniami w postaci rozległych ran kciuków oraz przecięcia ścięgna, stawów i tętnicy w dłoniach napadniętego.

Sprawca odpowie także za usiłowanie zabójstwa i naruszenie nietykalności cielesnej żony sąsiada. D. do zarzucanych mu czynów się nie przyznaje. Grozi mu nawet dożywocie.

źródło: tvn24

error: Treści są chronione prawami autorskimi!