Ukradli samochód, zostali zatrzymani przez zgorzeleckich policjantów

fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego podejrzewanych o włamanie do samochodu marki chrysler i jego kradzież. Pojazd zaparkowany był na parkingu przy jednym z marketów w gminie Zgorzelec. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował wobec 44-latka i jego 47-letniego kolegi dozór policyjny 2 razy dziennie 7 dni w tygodniu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej wytypowali, a następnie zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego podejrzewanych o kradzież z włamaniem pojazdu marki chrysler. Samochód zaparkowany był na parkingu jednego z marketów w gminie Zgorzelec. 44-latek wspólnie ze sowim 47-letnim kolegą pokonali zabezpieczenia pojazdu, a następnie dokonali jego kradzieży.

Funkcjonariusze odnaleźli skradzione auto, które niestety było już częściowo rozebrane.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty. Teraz za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował wobec obu podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego zobowiązując ich do stawiennictwa w komendzie 2 razy dziennie 7 dni w tygodniu.

Źródło: KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!