Włamali się do pojazdu i go ukradli. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty

fot. KPP Zgorzelec

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do samochodu i jego kradzież. Pojazd zaparkowany był na jednym z parkingów w Bogatyni. 38-latek i jego 25-letni kolega usłyszeli już zarzuty. Straszy z mężczyzn dodatkowo podejrzany jest o kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu oraz cofniętych przez starostę uprawnień i wobec niego sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące. Wobec młodszego prokurator zastosował policyjny dozór.

Dyżurny Komisariatu Policji w Bogatyni został powiadomiony o włamaniu do pojazdu marki volkswagen i jego kradzież. Samochód zaparkowany był na parkingu przy jednym z marketów w mieście. Policjanci z Rewiru Dzielnicowych bogatyńskiego komisariatu w wyniku pracy operacyjnej i procesowej wytypowali, a następnie zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego oraz jego 25-letniego kolegę podejrzanych o to przestępstwo.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy ujawnili skradziony samochód na terenie gminy Zgorzelec. Niestety był uszkodzony i częściowo rozebrany.

Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Straszy z mężczyzn dodatkowo podejrzany jest o kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu oraz cofniętych przez starostę uprawnień. Wobec niego sąd na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące.

Wobec młodszego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Źródło: KPP Zgorzelec

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!