Wpadli w poślizg i z impetem wyrzuciło ich do rzeki [FOTO/VIDEO]

W sobotę 16.01.2021r. przed 14. na drodze biegnącej przez Nawojów Łużycki doszło do groźnego wypadku. Auto osobowe jadące w kierunku Nowogrodźca na łuku drogi straciło przyczepność z nawierzchnią i wpadło do Kwisy.

Autem osobowym podróżowała kobieta oraz mężczyzna. Na łuku drogi, w okolicach świetlicy wiejskiej, samochód wpadł w poślizg i z impetem wjechał na wkopaną tam w ziemię barierę energochłonną. W ten sposób samochód został wyrzucony na środek rzeki.

Kierującą samochodem osobowym była 32 – letnia mieszkanka powiatu lubańskiego, która podróżowała z mężczyzną w wieku 52 lat. Z uwagi na panujące warunki drogowe auto najprawdopodobniej straciło przyczepność i wpadło do rzeki. Pomocy udzielił mężczyzna mieszkający w pobliżu, który usłyszał hałas i plusk auta, które wpadło do rzeki.

Kobieta wraz z przybyłym z pomocą mężczyzną wyciągnęli 52-latka z samochodu i przywrócili mu funkcje życiowe. 52-latek został przetransportowany do zgorzeleckiego szpitala. – Poinformował nas asp.szt. Grzegorz Szewczyk z KPP w Lubaniu.

Na miejscu pracowali PSP Lubań, strażaccy nurkowie i technicy, Policja oraz ZRM ze Zgorzelca.

Źródło/Fot. eLuban.pl

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!