Wypadek ciężarówki i ciągnika rolniczego na DK30 [FOTO] [WIDEO]

fot. eluban.pl

Jak informuje portal eluban.pl wczoraj doszło do wypadku ciężarówki z ciągnikiem rolniczym. Kierowca ciągnika siodłowego z impetem najechał na tył ciągnika rolniczego, który jechał DK30. W wyniku zderzenia kierowca traktora został poszkodowany i przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło 04.11.2020 kilka minut przed 18. na DK30 tuż za Wyrębą w kierunku Zgorzelca. Kierowca TIR-a jadąc w stronę granicy z impetem uderzył w tył ciągnika rolniczego, który miał zamontowany kultywator uprawowy. W wyniku zderzenia przód ciągnika siodłowego został doszczętnie zniszczony. Wszystko wskazuje na to, że kierowca ciężarówki w ostatniej chwili zobaczył jadący przed nim ciągnik. Próbę ucieczki na lewo zablokowało jadące z naprzeciwka Renault Clio, które zostało przetarte i uszkodzone wylatującymi w powietrze częściami maszyny rolniczej i ciężarówki. Kierowca osobówki wyszedł ze zdarzenia bez uszczerbku na zdrowiu.

REKLAMA

Jako pierwsi na miejsce zdarzenia pryzjechali policjanci KPP Zgorzelec i przejeżdżający zespół ratownictwa medycznego. Dzięki temu, kierowcom natychmiast udzielono pomocy medycznej. W wyniku zderzenia kierowca ciągnika rolniczego doznał obrażeń i został przewieziony do zgorzeleckiego szpitala. Następnie zadysponowano służby z powiatu lubańskiego, bowiem do zderzenia doszło na jego terenie. W tej chwili na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia.

Do akcji zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, policję, JRG Lubań, OSP Siekierczyn i OSP Pisarzowice.

fot. eluban.pl
REKLAMA

Źródło: eluban.pl

Podziel się informacją ze znajomymi!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treści są chronione prawami autorskimi!